ORAP OPEN 2002

Internationaal damtoernooi - Den Haag

Deelnemers

Status per 11 juli 2002

Deelnemer Uit KNDB rating 2001 Klasse
GMI Alexei Tsjizjov Rusland 1597 A
GMI N'Diaga Samb Senegal 1524 A
GMI Hans Jansen Amsterdam 1523 A
MI Jean Marc Ndjofang Kameroen 1520* A
GMI Iser Kuperman USA 1471 A S
GMI Kees Thijssen Amsterdam 1455 A
MI Daouda Diakitť Mali 1416* A
Fred Ivens Naaldwijk 1410 A S
GMI John van den Borst Utrecht 1401 A
GMI Mustafa Durdiev Turkmenistan 1386 A
Bhiem Ramdien Koog a/d Zaan 1359 A
MN Evert Bronstring Leiden 1332 A S
Mari van Ballegooijen Wijk en Aalburg 1332 A
Peter van der Stap Maassluis 1331 A
cMN Jeroen Kos Den Haag 1325 A
Darya Tkachenko OekraÔne 1317* A J F
Amadou Sarr Senegal 1311* A
Arjan van den Berg Amsterdam 1310 A
Henk de Witt Delft 1303 A
Ndongo Fall Senegal - A
Iba Ndiaye Senegal - A
Amadou Makhtar Ndiaye Senegal - A
Awa Fall Senegal - A
Mouhamed Fadel Diop Senegal - A
Mouhamadou Habib Sall Senegal - A
Adiatou Adesoji Ibrahim Ivoorkust - A
Honro Druit Blť NoŽl Ivoorkust - A
Zoumana Fofana Ivoorkust - A
Losseni Kouatť Mali - A
Bruno Fopa Saa Kameroen - A
Andrew Tjon A Ong Maarssen 1298 B
MN Sven Winkel De Wijk 1290 B
Friso Fennema Den Haag 1273 B
Marc Bremer Leiden 1266 B
Pertap Malahť Den Haag 1258 B
Paul Sier Volendam 1253 B
Mike Voskamp Vorden 1245 B
Joost Hendriksen Huissen 1243 B
cMN Marco Veronesi ItaliŽ 1242* B
Brion Koullen Heerlen 1240 B
Nico Mondt Den Haag 1228 B
Rob van Eijk Schiedam 1227 B
Krijn ter Braake Amstelveen 1219 B
Eric-Jan van Reenen Woubrugge 1213 B
Fred Ong Leiden 1210 B S
Ton Burgerhout Vlaardingen 1205 B
Petro Kravets OekraÔne - B
Boris Dinerchtein Wit-Rusland - B
Kees Romijn Amsterdam 1198 C
Harry Clasquin Capelle a/d IJssel 1196 C
Leo Rosendaal Diemen 1195 C
Huub van der Vossen Amsterdam 1187 C
Anko Baksoellah Den Haag 1185 C
Ton van Bokhoven Hendrik-Ido-Ambacht 1184 C
Ruud van Drunen Rotterdam 1183 C
Radjinder Jharap Rotterdam 1181 C
Erwin Heslinga Leeuwarden 1179 C
Bertus de Harder Spakenburg 1174 C
Gino Schirinzi Enschede 1162 C
Bert Woolschot Zelhem 1160 C
Hans Kreder Leiden 1158 C
Rik Keurentjes Doetinchem 1152 C J
Hans Lansbergen Schiedam 1152 C
Hans Jacobsen Den Haag 1152 C
Peter Frans Koops Spakenburg 1147 C
Nico Leemberg Enkhuizen 1144 C
Dirk van Schaik sr. Maassluis 1138 C
Jan de Koning Wateringen 1127 C S
Soelinder Jagram Rotterdam 1115 C
BjŲrn Winkel De Wijk 1107 C
Ruben Guiamo Suriname 1079 D
Fons Huybrechts Breda 1071 D
Dirk den Ouden Wassenaar 1068 D S
Peter Bronstring Leiden 1052 D
Cees Wijnhorst Naaldwijk 1042 D
Harold Jagram Den Haag 1034 D
Jos de Wild Zierikzee 1033 D
Gerard Zijlema Tiel 1005 D
Jan Terpstra Leeuwarden 1004 D
Erik van de Weerdhof Veenendaal 996 E
Bert Postma De Wijk 993 E
Jack Mondt Leidschendam 982 E
Christien Fung Den Haag 980 E F
Bas Baksoellah Den Haag 977 E
Dick Roelofs Amsterdam 973 E
Wybren de Vries Dronten 965 E
Rob van Lien Den Haag 964 E S G
Adriaan Groenendijk Rotterdam 956 E
Ben Gehrke Den Haag 948 E S
Robin Vogelaar Den Haag 948* E J
Nelis Caffa Den Haag 942 E S G
Nico Hoogenraad Monster 936 E
Gera Hol Leiden 913 E F
Fred Versteeg Den Haag 899 E S
Ben Meeren Spijkenisse 889 E
Matthijs Broek Vlaardingen 866 E
Fons van der Plas Rijnsburg 851 E J
Ton Weenink Steenwijk 798 E S
Eric Atherley Capelle 751 E
Stefan Stapper Den Haag 726 E J
Roy Liem-Kon-Tja Den Haag 713 E J G
Jan Drijver Ermelo 603 E
Marius Spitsbaard Den Haag 476 E G
Alex Kruyshoop Den Haag - E
Simon Rompa Dongen - E
Willem Jolink Wageningen - E
Bram van der Leie Assen - E
DaniŽl Boom Wateringen - E J
Astrid van der Stelt Renkum - E J F
Alex Wijnhorst Naaldwijk - E
Rinus Kouwenhoven Den Haag - E
Geert v.d. Valk Monster - E
Thomas Wielaard Pijnacker - E J
Henk Kamminga Dronten - E
Rajesh Lachman Den Haag - E
? Amsterdam - E J
? Amsterdam - E J
Alexandra Elvova Duitsland - E J

* Voor spelers met alleen een FMJD-rating is de KNDB-rating geschat door deze te verminderen met 842 punten.

Categories/CategorieŽn

Categorie  
Rating 0-999 E
Rating 1000-1099 D
Rating 1100-1199 C
Rating 1200-1299 B
Rating 1300+ A
Vrouwen F
Jeugd J
Senioren 55+ S
Gehandicapten G

ORAP Consulting Group - Sportstad Den Haag

Koornstra & Co BV - Carlton Beach Hotel

Enermet - HABA - Stimuka

Haeghe Groep - SCT Accountants

Business Haaglanden - Kasteel Diever

Corps 3 op Twee - Stomerij Intercleaning