• Voorpagina
  • Informatie
  • English info
  • Deelnemers
  • Nieuws
  • Nevenactiviteiten
  • Geschiedenis
  •  

    Deelnemers

    Status per 11 juli 2001

    Participant From KNDB rating 2000 Class
    GMI Alexander Baljakin Wit-Rusland 1622 A
    GMI Harm Wiersma Goutum 1571 A
    GMI Alexei Tsjizjov Rusland 1555 A
    GMI Hans Jansen Amsterdam 1504 A
    Jacov Shaus Israel 1487* A
    MI Ron Heusdens Schiedam 1484 A
    GMI Kees Thijssen Diemen 1475 A
    GMI N'Diaga Samb Senegal 1457 A
    GMI John van den Borst Utrecht 1421 A
    GMI Hans Vermin Zwitserland 1401 A
    Wim Bremmer Amersfoort 1388 A
    MN Jeroen van den Akker Eindhoven 1388 A
    GMI Mustafa Durdyev Turkmenistan 1382 A
    MN Rein van de Pal Heerenveen 1381 A
    Eric van Dusseldorp Utrecht 1359 A
    Martijn Vissers Nijkerk 1345 A
    Peter van der Stap Maassluis 1331 A
    MI Leopold Sekongo Ivoorkust 1323 A
    MN Evert Bronstring Leiden 1322 A S
    cMN Jeroen Kos Den Haag 1318 A
    Arjan van de Berg Amsterdam 1315 A
    Herman van Westerloo Amsterdam 1302 A
    Alfons Ottink Utrecht 1301 A
    Rufin Prokupets Israel 1300* A
    Andrew Tjon A Ong Maarssen 1288 B
    Paul Sier Volendam 1288 B
    Friso Fennema Den Haag 1279 B
    Erik Brunsman Amsterdam 1264 B
    MN Ad van Tilborg Tilburg 1262 B S
    Amadou Sarr Senegal 1255* B
    Jan van den Hooff Berkel Enschot 1250 B S
    MIF Tanja Baljakina Wit-Rusland 1250 B F
    Rob van Eijk Rotterdam 1242 B
    Marco Veronesi ItaliŽ 1242* B
    Kees Kalbfleisch Amsterdam 1225 B
    Mike Voskamp Vorden 1224 B
    Aart Walraven Zouelande 1222 B
    Sven Winkel De Wijk 1219 B
    Fred Ong Leiden 1219 B
    Harry Clasquin Capelle a/d IJssel 1216 B
    Ton Burgerhout Vlaardingen 1216 B
    Pertap Malahť Den Haag 1213 B
    Leo Rosendaal Diemen 1205 B
    Dick Siegers Weesp 1205 B
    Darya Tkachenko OekraÔne - B F
    Petro Kravets OekraÔne - B
    Ruud van Drunen Rotterdam 1197 C
    Kees van den Bosch Tilburg 1196 C
    Erwin Heslinga Leeuwarden 1194 C
    Hans Kreder Leiden 1188 C
    Brian Wollaert BelgiŽ 1187 C
    Cock van Wijk Kockengen 1185 C
    Bertus de Harder Spakenburg 1184 C
    Simon Tabatchnik Israel 1170* C
    Guido van den Berg Rotterdam 1165 C
    Nico Leemberg Enkhuizen 1144 C
    Dick van Schaik sr. Maassluis 1144 C
    Peter Koops Spakenburg 1141 C
    Jan de Koning Wateringen 1136 C S
    Clemens Crucius Duitsland 1136* C
    Derk Kleinrensink Wageningen 1134 C
    Anko Baksoellah Den Haag 1129 C
    Gerard Zijlema Tiel 1125 C
    Bert Woolschot Zelhem 1114 C
    Marcel Kosters Haarlem 1109 C
    Robbert Westerink Ede 1102 C
    Juan Camelia Rotterdam - C
    Arie Bom Den Haag 1083 D S
    Willem Oranje Den Haag 1078 D G
    Kees de Jonge Amsterdam 1073 D
    Laurens Leimena Tiel 1070 D
    Renť Paauw Groningen 1057 D
    Fons Huybrechts Breda 1055 D
    Peter Bronstring Leiden 1044 D
    Hein van Dee Den Haag 1038 D
    Ruud Holkamp Krommenie 1024 D
    Jan Terpstra Leeuwarden 1020 D
    Arnout Mossink Zeist 1018 D
    Martin de Jong Hazerswoude 1017 D
    Ben Gehrke Den Haag 1011 D S
    Erik van de Weerdhof Veenendaal 985 E
    Rene den Haan Rotterdam 978 E
    Rob van Lien Den Haag 964 E G S
    Nelis Caffa Den Haag 961 E G S
    Bas Baksoellah Den Haag 955 E
    Victor Foss Rotterdam 950 E
    Ronald Wisse Vlaardingen 923 E
    Christien Fung Leidschendam 918 E F
    Matthijs Broek Vlaardingen 858 E
    Soerin Ramdjielal Rotterdam 825 E
    Fred Versteeg Den Haag 813 E S
    Ton Weenink Steenwijk 811 E S
    Mehmet Toygar Amsterdam 703 J E
    Ben Meeren Dongen 650 E
    Mudassar Malik Amsterdam 629 J E
    Sijbrand de Groes Sneek - E G
    Robin Vogelaar Den Haag - J E
    Stefan Stapper Den Haag - J E
    Roy Liem-Kon-Tja Den Haag - J E G
    Marius Spitsbaard Den Haag - E G
    Thomas Wielaard Pijnacker - J E
    Willem Jolink Wageningen - E
    Erick Atherley Capelle a/d/ IJssel - E
    DaniŽl Boom Wateringen - J E
    Tom Huizinga Groningen - E S
    Bouke Bruinsma Gouda - E
    Oedebhaan Dihal Den Haag - E
    Jan Drijver Ermelo - E
    Jeremy Pauwels Delft - E G
    Radjan Gobardhan Rotterdam - E

    Voor spelers met alleen een FMJD-rating is de KNDB-rating geschat door deze te verminderen met 842 punten.

    Categories/CategorieŽn

    Categorie  
    Rating 0-999 E
    Rating 1000-1099 D
    Rating 1100-1199 C
    Rating 1200-1299 B
    Rating 1300+ A
    Women F
    Youth J
    Seniors 55+ S
    Gehandicapten (visueel, lichamelijk, sociaal) G

    Sponsors van Orap Open:

    ORAP Consulting Group - Haeghe Groep - Sportstad Den Haag

    Enermet - Delft's Brood - Stimuka

    Business Haaglanden - Kasteel Diever - Dierenontdekcentrum