DNC Open 2009

Veertiende The Hague Open

Internationaal damtoernooi - Den Haag

Deelnemers

Laatste wijziging: 13-7-2011 21:40:25.

Aantal deelnemers: 136

Klik op een naam voor details

GMI Alexander SchwarzmanMoskou (Rus)1565H
GMI Guntis ValnerisJurmala City (Let)1552H
GMI GMN Kees ThijssenAmsterdam1524H
GMI GMN Hans JansenAmsterdam1503H
GMI GMN Ron HeusdensSchiedam1486H
GMI Mourodullo AmrillaevSterlitamak (Rus)1464*H
MI Matrena NogovitsynaJakoetsk (Rus)1448*HJV
MI MN Anton van BerkelTilburg1443H
MF MN Bennie ProvoostAmsterdam1429H
GMI Aleksej DomchevVilnius (Lit)1423H
MI MN Cor van DusseldorpLeiden1405H
MF cMN Wim KalisHardinxveld-G'dam1401H
Wouter LudwigTilburg1399HA
MF MN Michiel KloosterzielDen Haag1375HA
GMI Ricardo PierrePetite Anse (Hai)1373HA
Wim BremmerLeidschendam1353HA
Maikel PalmansGroningen1330HA
MF Peter van der StapMaassluis1328HA
Paul SierVolendam1317HA
MF cMN Jeroen KosDen Haag1316HA
Waldo AliarDelft1310HAS
Gerrit WassinkLochem1307HA
Stefan StapperDen Haag1305HAJ
Martijn RentmeesterDelft1302HA
Ton BurgerhoutVlaardingen1301HA
MN Evert BronstringLeiden1296HAs
Krijn ter BraakeAmstelveen1292HA
Ayyyna SobakinaJakoetsk (Rus)1282*HAJV
Jan Pieter DrostAmsterdam1271HA
MF/MIF MNF Vitalia DoumeshAlkmaar1256HAV
Ruud KloostermanZwijndrecht1245HB
MF Theo DijkstraTavira (Por)1237HBs
Agita MarterereRiga (Let)1234*HBV
Hermen KroesbergenOudenhoorn1233HB
René WijpkemaGroningen1231HB
Frerik AndriessenDelft1227HBJ
Martijn van der KlisAlphen a/d Rijn1225HB
Micha van TolHazerswoude-Dorp1222HB
Harry ClasquinCapelle a/d IJssel1221HB
MN Ed HolstvoogdDelft1214HBs
Arthur HanssensGullegem (Bel)1212HB
Pertap MalahéDen Haag1212HBS
Nikolay KychkinJakoetsk (Rus)1207*HB
Edwin de JagerSchiedam1204HB
Mahammed Lamine DialeeleRotterdam1196HB
Niek SmeitinkDoetinchem1181HBJ
Paul TeerZaandam1177HBS
Jeroen StolwijkDelft1169HB
Bert WoolschotZelhem1165HB
Martijn van IJzendoornWateringen1153HBP
Frans van de VeldeDen Haag1150HBs
Ruud van DrunenRotterdam1149HB
André van der KwartelLeiden1149HBS
Fred OngLeiden1145HBS
Hans KrederLeiden1142HBS
Daan van OsAlkmaar1140HB
Johan VeermanVolendam1132HB
Bart VisserVeenwouden1132HBS
Anton PermyakovJakoetsk (Rus)1129*HBP
Anthon HanssensGullegem (Bel)1121HBJ
Nico LeembergEnkhuizen1114HBS
Jimmy DepaepeWevelgem Bel)1107HB
Fons HuybrechtsBreda1107HBS
Berend PlijterTen Boer1105HB
Martin van der SluisAlphen a/d Rijn1103HB
Maurits MeijerLeiden1102HB
Jan de KoningWateringen1100HBs
Hans JacobsenDen Haag1091HCs
Toon DielenHulten1091HC
Dave BleekerHeerhugowaard1083HCJ
Ingrid de KokBennekom1082HCV
Jan SlingerlandLeiden1080HCs
Peter LansbergenSchiedam1078HCS
Aysen AndreevJakoetsk (Rus)1074*HCP
Fred van AmersfoortBeemte-Broekland1068HC
Tim HendriksenDoetinchem1056HCJ
Piet RozenboomDen Haag1055HCs
Jetse VeenstraDen Haag1053HCS
Bas BaksoellahDen Haag1048HCS
Ayanika KychkinaJakoetsk (Rus)1046*HCPV
Vincent LievenseWijhe1041HC
Jos de WildZierikzee1036HC
Anthony KeijzerRotterdam1019HC
Frans PoorterZoetermeer1010HCS
Rajesh LachmanDen Haag1005HC
Erik MaijenburgWoerden1004HC
Akulina SobakinaJakoetsk (Rus)1000*HCJV
Jan TerpstraLeeuwarden999HCS
Frans TeijnRotterdam996HCs
Johan PronkDelft989HC
Jack MondtLeidschendam988HC
Peter BronstringHeerlen980HCs
Jaap VosZelhem976HCS
Gerrit ReitsmaRien971HCS
Ashok MahabierDen Haag968HC
Roy CosterSint-Pancras953HCJ
Victor FossRotterdam943HDS
Gerrit SlottjeLisse943HD
Engelbertus PronkDen Haag941HDS
Frits StugerAmersfoort940HDs
Ratan GaneshieRotterdam923HD
Hans de VastBergambacht922HDS
Tobias Pohan SimandjuntakRijswijk911HDJ
Hans StolwijkHazerswoude-Rijndijk898HD
Joris KetelaarsSoest897HDJ
Daniël BoomWateringen896HD
Wim BenninkEibergen889HDs
Soerin RamdjielalRotterdam879HD
Ritchie WijnkerDen Helder868HDJ
Kees MajoorOegstgeest864HDs
Matthijs BroekVlaardingen847HD
Jos PlijterTen Boer839HDJ
Hedwig CallenderDen Haag817HDS
Fred VersteegDen Haag809HDs
Robert van DiggeleWoerden794HE
Anton van DusseldorpRijnsburg772HEs
Nerin BisseswarDen Haag767HEG
Gerard van der ValkMonster764HE
Radjin ChandarsingDen Haag756HE
Ton WeeninkSteenwijk744HEs
Erick AtherleyCapelle a/d IJssel744HE
Tim van de WilkWateringen737HEJ
Alex KetelaarsSoest735HEP
Chiel OvervoordeRijswijk704H
Stijn KindtHeule (Bel)684*HEP
Niels WeelHeerhugowaard675*HEJ
Wouter KindtHeule (Bel)650*HEP
Mitchel MensingaHeerhugowaard625*HEP
Bram van der GragtHeerhugowaard625*H
Bert DeneefGullegem (Bel)600*HEP
Teun de KluyverRijnsburg596HEG
Stan BrinkHeerhugowaard592HEP
Leny van der GaagTer Heijde aan Zee566HEV
Ralf HarsveldDen Haag555HEJ
Marijn van DrunenRotterdam555HEJ
Ali FthallaAlphen a/d Rijn500HEJ

Vermelde ratings per 31 december 2008

* Geschatte rating, evt a.d.h.v. FMJD-rating

Klassementen

 KlassementDeelnemers
-DNC klassement (Algemeen klassement)136
Avandenberg Klassement Rating 1250-139918
BSCT Accountants Klassement Rating 1100-124937
CCaminada Notarissen Klassement Rating 950-109929
DUnit 4 Agresso Klassement Rating 800-94918
ESwadenburgerdam Klassement Rating <80020
SHupfer Benelux Klassement Senioren 55-6520
sOckenburgh Klassement Senioren 65+16
PA+ Salarisverwerking Klassement Welpen/pupillen10
JDen Haag Topsport Klassement Aspiranten/junioren19
VCombinations Klassement Vrouwen8
GDeelnemers met een beperking2

DNC De Nederlanden Compagnie

Sport- en recreatiecentrum Ockenburgh

Gemeente Den Haag - dienst OCW

Caminada Notarissen - vandenberg drukwerken - Hupfer Benelux

Unit 4 Agresso N.V. - SCT Accountants

Swadenburgerdam Participatie B.V. - A+ Salarisverwerking en advies

Combinations BV - Bureau Harsveld - Karwei Bouwmarkt

Den Haag Topsport