DNC Open 2007

Twaalfde The Hague Open

Internationaal damtoernooi - Den Haag

Deelnemers

Laatste wijziging: 13-7-2011 21:35:07.

Aantal deelnemers: 128

Klik op een naam voor details

GMI Guntis ValnerisJurmala Sloka (Let)1565A
GMI Alexander SchwarzmanMoskou (Rus)1563A
GMI MN Alexander BaljakinArnhem1537A
GMI GMN Kees ThijssenAmsterdam1536A
GMI Jean-Marc NdjofangKrommenie1524A
MI Flaubert NdonziParijs (Fra)1505A
GMI Alexander GetmanskiTula Gorelki (Rus)1504A
GMI GMN Ron HeusdensSchiedam1503A
GMI Mourodulli AmrillaevSterlitamak (Rus)1479*A
MI MN Anton van BerkelTilburg1448A
MF Laurent NicaultCherbourg (Fra)1446*A
GMI Yuriy AnikeevKharkiv (Oek)1441A
MI MN Cor van DusseldorpLeiden1432A
GMI GMN Hans JansenAmsterdam1427A
MF Bennie ProvoostZoetermeer1421A
MI Daouda DiakitéTimboektoe (Mal)1416*A
Daouda SoumahRotterdam1413A
MI Ricardo PierreCap-Haitien (Hai)1400*A
GMIF MF Darya TkachenkoKiev (Oek)1393AF
MI Yuriy LagodaEindhoven1390A
Peter van der StapMaassluis1336B
MN Evert BronstringLeiden1318BS
Wouter LudwigTilburg1315B
Ilya TokmakovKiev (Oek)1307*B
Henk de WittDelft1298BS
Ton BurgerhoutVlaardingen1292B
MF cMN Jeroen KosDen Haag1284B
Jaap RiesenkampRotterdam1282BS
Mike KoopmanschapHeerhugowaard1270BJ
Jan Pieter DrostAmsterdam1265B
Stefan StapperDen Haag1262BJ
Bé EggensStieltjeskanaal1249B
Roel BoomstraEmmen1247BJ
Ruud KloostermanZwijndrecht1247B
Harry ClasquinCapelle a/d IJssel1237B
Theo DijkstraTavira (Por)1234BS
MN Ed HolstvoogdDelft1230BS
Mah Lamine DialeeleUtrecht1219B
Pertap MalahéDen Haag1216BS
MN Ad van TilborgTilburg1214BS
Theo van den HoekTilburg1205BS
Ruud van DrunenRotterdam1198C
Juan CameliaRotterdam1196C
Huib van der VossenAmsterdam1196CS
MF Patrick MartinVilleurbanne (Fra)1195C
Martijn van der KlisAlphen aan den Rijn1190C
Viktoria PrikhodkoZaporozhie (Oek)1183*CF
Micha van TolHazerswoude-Dorp1173C
Soender KalpoeUden1154CS
Daan van OsAlkmaar1148C
Frerik AndriessenDelft1139CJ
Hans KrederLeiden1139C
Jaap VinkVeenendaal1138C
Martin de JongAlphen aan den Rijn1136C
Djin JharapRotterdam1134C
André v.d. KwartelLeiden1133CS
Jan de KoningWateringen1120CS
Nico LeembergEnkhuizen1117CS
Hans JacobsenDen Haag1109CS
Fons HuybrechtsBreda1101C
Anko BaksoellahDen Haag1100CS
Dirk van Schaik srMaassluis1095CS
Edwin TornVlaardingen1092C
Hans de KnikkerReeuwijk1087C
Henk MeesterBleiswijk1085CS
Thijs GerritsenBemmel1084CJ
Alex WijnhorstNaaldwijk1084C
Maurits MeijerLeiden1072C
Arie te LindertDen Haag1046DS
Hein van WinkelLeidschendam1046DS
Piet RozenboomDen Haag1038DS
Peter BronstringLeiden1032DS
Fabian SnijderHaarlem1032D
Bas BaksoellahDen Haag1024D
Anthony KeijzerRotterdam1021D
Iwan FungRotterdam1020D
Konstantin EljanovWorms (Dui)1018DG
Laura AndriessenDelft1008DFJ
Dick den OudenWassenaar1002DS
Niek SmeitinkDoetinchem1000DJ
Ingrid de KokBennekom1000DFJ
Martin van der SluisAlphen aan den Rijn993D
Leonie de GraagEnschede993DF
Jan TerpstraLeeuwarden990DS
Erik MaijenburgWoerden988D
Edwin RemmerswaalDen Haag988D
Rudsel WolfRotterdam982D
Adriaan GroenendijkRotterdam978DS
Gerard PerotiRijswijk967D
Frans TeijnRotterdam952DS
Peter SchipperHaarlem946D
Feroz AmirkhanKoog aan de Zaan943DJ
Ashok MahabierDen Haag941D
Roy Liem-Kon-TjaDen Haag940DG
Hans de VastBergambacht931DS
Soerin RamdjielalRotterdam907D
Brian v RingelestijnIJsselstein756EJ
Arie van DiggeleZwammerdam894ES
Gerrit SlottjeLisse876E
Ronald WisseVlaardingen871E
Ratan GaneshieRotterdam861E
Marie-Christ ChappelLyon (Fra)850*EF
Matthijs BroekVlaardingen849E
Simon RompaDongen843E
Fred VersteegDen Haag843ES
Nerin BisseswarDen Haag829EG
Hedwig CallenderDen Haag827ES
Anne-Wil KoopmanGroningen802EFJ
Daniël BoomWateringen800E
Erick AtherleyCapelle a/d IJssel781E
Tim HendriksenDoetinchem776EJ
Jhonatan v.d. HoornAlphen aan den Rijn775*EJ
Andreas Pohan Sim.Rijswijk775EJ
Cor van den BergWateringen771ES
Jeremy Pauwels's-Gravenzande767EG
Michiel TornVlaardingen765EJ
Willem Jolink's-Heerenberg759ES
Koos van AmerongenIJsselstein902DJ
Ton WeeninkSteenwijk753ES
Bram van der LeijeDelft725*E
Gerard van der ValkMonster716E
Kariem DroogReeuwijk650*EJ
Tobias Pohan Sim.Rijswijk612EJ
Teun de KluyverRijnsburg607EG
Bert DeneefGullegem (Bel)500*EJ
Ré ServéDummydam1000*
Jan DrijverErmelo495ES
Stijn KindtHeule (Bel)490*EJ

* Geschatte rating, evt a.d.h.v. FMJD-rating

Klassementen

 KlassementDeelnemers
-DNC klassement (Algemeen klassement)128
AKlassement Rating >=135020
BKlassement Rating 1200-134921
CKlassement Rating 1050-119927
DKlassement Rating 900-104929
EKlassement Rating <90030
SKlassement Senioren 55+33
JJeugdklassement20
FDamesklassement7
GG-klassement5

DNC De Nederlanden Compagnie N.V.

Van Leeuwen & Meurs

Caminada Notarissen - vandenberg drukwerken - Hupfer Benelux

Haeghe Groep - SCT Accountants

BowlingWorld Zuiderpark - Holcim Betonproducten B.V.

Swadenburgerdam Participatie B.V. - A+ Salarisverwerking en advies

Den Haag Topsport