Axioma Groep Open 2004

Open Kampioenschap van Nederland

Internationaal damtoernooi - Den Haag

Deelnemers

Klik op een naam voor details

MF Yuriy AnikeevOekraÔne1461A f
Erick AtherleyCapelle a/d IJssel824Er
Erik BakkerOosterwolde996E
Anko BaksoellahDen Haag1154C
Bas BaksoellahDen Haag992E
GMI cMN Alexander BaljakinArnhem1602A g
Wouter van BeekUtrecht1284B
cMN Arjan van den BergAmsterdam1333A
Bart BogaardTer Heijde aan Zee 700EJR
Roel BoomstraTer Apel650EJ
Richard BosEnkhuizen650EJ
Wim BremmerLeidschendam1383A
Matthijs BroekVlaardingen828E
MN Evert BronstringLeiden1314AS
Peter BronstringLeiden1031DS
Jaap BuisAnna Paulowna1096D
Ton BurgerhoutVlaardingen1250B
Randy CardozoBrunssum833EJ
Christ. DeleersnyderBelgiŽ1050EJ
Johan DemasureBelgiŽ1250B
Jimmy DepaepeBelgiŽ1024DJ
Aboubacar DiopSenegal1322A
Jan DrijverErmelo550E
Ruud van DrunenRotterdam1222Br
MI MN Cor van DusseldorpLeiden1365A m
Bť EggensStieltjeskanaal1253B
Konstantin EljanovDuitsland952EG
Maikel van den EskerWapenveld650EJ
Bruno FeretFrankrijk1322A
Victor FossRotterdam961Er
MF Ganbatar GanjargalMongoliŽ1422A f
Ben GehrkeDen Haag908ES
Adriaan GroenendijkRotterdam963ESr
Den Haan/HuijsenDen Haag700EJR
Arthur HanssensBelgiŽ950EJ
GMI GMN Ron HeusdensSchiedam1487A g
MN Ed HolstvoogdDelft1232BS
Fons HuybrechtsBreda1058D
Hans JacobsenDen Haag1114CS
Harold JagramDen Haag1057D
Soelinder JagramRotterdam1151Cr
GMI GMN Hans JansenAmsterdam1463A g
Ben Jansen VerplankeEnkhuizen650EJ
Radjinder JharapRotterdam1155Cr
Willem JolinkWageningen792ES
Coen JongSchagen988E
Soender KalpoeUden1152C
Erik van KampenHeerhugwaard1119CJ
Anthony KeijzerRotterdam960Er
Jan de KoningWateringen1154CS
Peter-Frans KoopsBunschotenSpakenburg1116C
Hans KrederLeiden1159C
Rajesh LachmanDen Haag1019D
Yuriy LagodaOekraÔne1339A
Nico LeembergEnkhuizen1162C
Roy Liem-Kon-TjaDen Haag836EJGR
Piet LokDen Haag968ES
Luca LorussoItaliŽ999EJ
Wouter LudwigDoetinchem1283BJ
Jordy v.d. LugtDe Lier675EJR
Pertap MalahťDen Haag1229BS
Henk MeesterLeiden1077D
Maurits MeijerLeiden1075E
cMN Bas MessemakerKatwijk1419A
Jack MondtLeidschendam980E
Arjen de MooijAmsterdam1239B
GMI Jean-Marc NdjofangAmsterdam1443A g
Daan van OsAlkmaar1141C
Alfons OttinkUtrecht1297B
Dick den OudenWassenaar1045DS
Jeremy PauwelsDelft650EG
Frans PoorterWateringen1067DS
Soerin RamdjielalRotterdam829Er
Sarah RijgersbergDelft825EJFR
Dick RoelofsAmsterdam974E
Kees RomijnSchiedam1203B
Simon RompaDongen982E
Arnoud RoodHeerhugowaard949E
Leo RosendaalDiemen1191C
Piet RozenboomDen Haag1061DS
GMI N'Diaga SambSenegal1506A g
Dirk van Schaik srMaassluis1118C
Wim van SchieHellevoetsluis1054D
MI Leopold SekongoIvoorkust1321A m
Daouda SoumahRotterdam1104Cr
Peter van der StapMaassluis1329A
Stefan StapperDen Haag992EJR
Susanne StapperDen Haag650EJFR
Patrick StorkDen Haag1144CJR
Henk StroetingaGroningen1159C
Jan TerpstraLeeuwarden980ES
Bart TerwelLeiden1286B
GMI Kees ThijssenDiemen1511A g
Francis TholelSliedrecht1284B
MN Ad van TilborgTilburg1249BS
Andrew Tjon A OngMaarssen1325A
MI Darya TkachenkoOekraÔne1314AF m
cMN Krijn ToetLeiden1316AS
Edwin TornVlaardingen693EJR
Gerard van der ValkMonster812E
MF Antra ValnereLetland1348AF f
GMI Guntis ValnerisLetland1550A g
Guido VerhagenHeerhugowaard1136C
Marco VeronesiItaliŽ1201B
Wim VerschoorOudenbosch1117Cr
Fred VersteegDen Haag896ES
GMI Vadim VirnyDuitsland1560A g
Robin VogelaarDen Haag1053DJR
Huib van der VossenAmsterdam1182CS
Ton WeeninkSteenwijk776ES
Herman van WesterlooAmsterdam1305AS
Thomas WielaardPijnacker983EJR
Steven WijkerHeerhugowaard1247BJ
Cees WijnhorstNaaldwijk1079D
Jos de WildZierikzee1031D
MN Sven WinkelEnschede1398A
Hin WongBorne1076DJ
Bert WoolschotZelhem1133C

Axioma Groep

Van Leeuwen & Meurs

Caminada Notarissen - HABA - Stimuka

Haeghe Groep - SCT Accountants

Corps 3 op Twee - Stomerij Intercleaning