Participants

Status per 9 juli 2000

Participant From KNDB rating 1999 Class
GMI Alexei Tsjizjow Rusland 1551  
GMI Erno Prosman Gouderak 1521 R
GMI Hans Jansen Amsterdam 1513  
GMI Kees Thijssen Diemen 1478  
GMI Iser Kuperman USA 1475 S
MI N'Diaga Samb Senegal 1460  
MI Ron Heusdens Schiedam 1415 R
Martin Dolfing Groningen 1404  
Wim Bremmer Amersfoort 1387  
cMN Tjalling Goedemoed Leeuwarden 1387  
Eric van Dusseldorp Utrecht 1356  
Alfons Ottink Utrecht 1349  
Stanley Moetoer Suriname    
MN Evert Bronstring Leiden 1346 R
Peter van der Stap Maassluis 1337 R
MMF Mila Greveraars Eindhoven 1333 F
MI Leopold Sekongo Ivoorkust 1324  
Arjan van den Berg Amsterdam 1324  
Jeroen Kos Den Haag 1318 R
Andrew Tjong A Ong Maarssen 1291  
MN Ad van Tilborg Tilburg 1291  
Michiel Kloosterziel Rijnsburg 1290 JR
Erik Hoogendoorn Boskoop 1288  
Paul Sier Volendam 1280  
Gerard de Groot Voorburg 1250 R
Kees Kalbfleisch Amsterdam 1249  
Danny Staal Groningen 1247  
Jaap van Galen Rijswijk 1233 R
Mike Voskamp Vorden 1233  
Leo Rosendaal Diemen 1222  
Pretap Malahť Den Haag 1218 R
Tony Bruijns Den Haag 1206 R
Ton Burgerhout Vlaardingen 1204 R
Huib van der Vossen Amsterdam 1198  
Paul Wijninga Groningen 1195  
Ruud van Drunen Rotterdam 1191 R
Hans Kreder Leiden 1185 R
Rob van Westerloo Amsterdam 1157  
Anko Baksoellah Den Haag 1149 R
Jan de Koning Wateringen 1148 R
Radjinder Jharap Rotterdam 1137 R
Bert Woolschot Doetinchem 1115  
Wim op den Kelder Delft 1108 R
Roep Bhawanibhiek Uden 1106  
Willem Oranje Den Haag 1095 R
Peter Boonstra Assen 1060  
Alfred van Lenthe Pijnacker 1032 R
Piet Scheeres Den Haag 1052 RS
Jacob van Rijswijk Den Haag 1025 R
Leo van Teijlingen Den Haag 1005 R
Rob van Lien Den Haag 1004 RS
Kees Wijnhorst Naaldwijk 990 R
Nelis Caffa Den Haag 982 RS
Linda Schnieders Delft 873 RFJ
Tara Kisoensingh Amsterdam 970  
Arie Groenendijk Rotterdam 969 R
Anthony Keijzer Rotterdam 950 R
Besharet Baksoellah Den Haag 949 R
Henk Bronkhorst Den Haag 878 RS
Ton Weenink Steenwijk 812  
Ronald Wisse Vlaardingen - R
Matthijs Broek Vlaardingen - R
Roy Liem-Kon-Tja Den Haag - RJ
Wim Dirks Den Haag - R
Willem Jolink Wageningen - S
Andreas Ongers Utrecht -  
Marco Veronesi Italy -  
Patrick Stork Den Haag - RJ
Daray Tkachenko Ukrain - JF
Elena Pestunova Ukrain - JF
Petro Kravets Ukrain -  
Arun Pirthising Den Haag - RJ
Robert L. fur Steeg England -  
Rene den Haan Rotterdam - R
Robin Vogelaar Den Haag - RJ
Tom Huizinga Groningen -  
Ben Gehrke Den Haag - R
Martyna Siwek Polen - F
A. Atheley Capelle - R
Frans Poorter Den Haag - R
Rik Keurentjes Doetinchem - J
Mathieu Pohepke Ivoorkust -  
Lťonard Gnadro Libio Ivoorkust -  
Alain Tety Ivoorkust -  
Batjargal Otgonbayar MongoliŽ -  
Temuujin Chulkherem MongoliŽ -  
Anu Chulkherem MongoliŽ -  
Jaques Aka Kpangi Ivoorkust -  
Samuel Kotchi Kouao Ivoorkust -  
N'Zian Kohame Ivoorkust -  
Erik van de Weerdhof Veenendaal -  
Stefan Stapper Den Haag - RJ
R. Kulagin Wit-Rusland -  

Categories/CategorieŽn

Categorie  
Seniors 55+ S
Regional (Zuid-Holland) R
Women F
Youth J
Rating 0-1099  
Rating 1100-1300